Hokage

10. srpna 2008 v 12:03 | Andy-chan |  Listová
Shodaime Hokage (První) - Hashirama Senju
Byl z lesního klanu Senju. Tento klan byl kdysi jedním z největších a nejmocnějších stejně jako klan Uchiha v čele s Uchihou Madarou. Byl jeho nejlepší kamarád, ale nakonec proti sobě bojovali v Údolí konce. Hashirama vyhrál a všichni si mysleli, že Madara zemřel. On však svou smrt jen hrál a v Narutovi se zase objeví. Později Hashiramu zabil Kakuzu (jeden z Akatsuki), který si vzal jeho srdce.
Hashirama ovládal Mokuton - mocnou dědičnou schopnost, která umožňuje ovládat dřevo. Vypadá to taky že Mokuton ovládal jako jediný. Mokuton ovládá také Yamato, protože má v sobě část Hashiramova DNA.Nidaime Hokage (Druhý) - Tobirama Senju
Druhým Hokagem Konohy byl další z rodiny Senju, byl to bratr prvního Hokage.
Moc se o něm neví, snad jen to, že uměl ovládat vodní element (suiton) a to i tam, kde byl nedostatek vody.


Sandaime Hokage (Třetí) - Hiruzen Sarutobi
Vesničané mu přezdívali ''profesor'', protože znal velké množství nejrůznějších technik. Byl Senseiem týmu, ve kterém byl Jirayia, Orochimaru a Tsunade (tři legendární sanninové). Když o několik let později objevil Orochimarovu tajnou laboratoř s experimenty na lidech, mohl ho zastavit, ale nechal ho jít. Asi po deseti letech se s Orochimarem opět setkal na chuuninských zkouškách. Orochimaru měl v plánu ho zabít a svedli spolu poměrně zajímavý (a dost dlouhý) souboj. Nakonec se Sarutobi rozhodl pro obětování se, aby mohl zapečetit Orochimara na věky, ale jeho životní síla už nebyla to, co bývala, takže zvládl zapečetit jen jeho ruce.


Yondaime Hokage (Čtvrtý) - Namikaze Minato
Můj nejoblíbenější Hokage, podle mě, největší hrdina. Hrdina, který zachránil Konohu, když na ni útočil Devítiocasý démon. Obětoval se pro vesnici, aby mohl Kyuubiho zapečetit do právě narozeného dítěte. Jeho syna. Naruta.
Minato byl znám jako Žlutý blesk z Listové. Jeho nejznámější technikou bylo Hiraishin no Jutsu - technika problesknutí. Díky speciální kunai se mohl teleportovat tam, kam byla vržena. Díky tomu vždy překvapil něpřítele.
Byl Senseiem Týmu, ve kterém byl Kakashi, Obito a Rin.


Godaime Hokage (Pátá) - Tsunade
Je to současná Hokage Listové, jedna ze tří legendárních Sanninů. Navíc je vnučkou Prvního Hokageho Hashiramy, takže ji často oslovují Tsunade-hime (princezno). Má úžasné léčitelské schopnosti a neuvěřitelně nadlidskou sílu. Je jí 50 let, ale pomocí jedné nejmenované techniky vypadá na 20. I přes to, že vypadá velmi mladě ji Naruto oslovuje Tsunade-baachan = bábi Tsunade, což jí nesmírně štve. Je přezdívaná jako ''krotitelka slimáků'', protože pomocí přivolávacích technik dokáže přivolat a ovládat slimáky.
Tsunade je hodně rázná, ale také milá a laskavá. Má asistentku, lekářskou ninju Shizune, která se také stará o její prasečí slečnu jménem Ton-ton. Později Tsunade bude trénovat Sakuru - a k nelibosti pár lidem ji vytrénuje k obrazu svému.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tobirama Tobirama | E-mail | 9. června 2014 v 19:36 | Reagovat

tobirama : Dokonalí seiton, dimenzionální jutsu,90 procent všech kinjutsu v listové,
výborné tajjutsu a EDO TENSEI

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama