Naruto movie 3: Vzpoura zvířat půlměsíčního ostrova!

12. srpna 2008 v 12:15 |  Videa - Naruto
Film začíná vyprávěním Tsunade o Měsíční zemi. Potom už začíná mise, kterou vede Kakashi. Na této misi je také Naruto, Sakura a Lee. Mají chránit prince a jeho syna na cestě domů do Měsíční země.
Princ je poněkud tlustý a pěkný strašpytel. Jeho syn je na první pohled rozmazlený, ufňujaný a sobecký. Což ovšem Naruta velmi dráždí a tak je často vidět jak ho Kakashi musí držet, aby malý Hikaru jednu neslízl… Poté, co si na své cestě koupí cirkus a Hikaru zachrání jednomu tygrovi život, se dovídáme, že se choval tak děsně, protože chtěl aby si s ním každý hrál a aby měl kamarády a tak si všichni slíbí, že budou kamarádi a že na sebe nezapomenou.
Když dorazí do Měsíční země, zjistí, že král umírá a na jeho místo se tlačí jeho tajemník, kterého považoval za kamaráda. Po různých bojích naši ninjové vyhrají a mise je splněna. Ale protože si Kakashi po častém používání Sharinganu musí asi na dva týdny odpočinout v nemocnici, tak si prodlužují dovolenou u moře v Měsíční zemi.
Bylo hezké, že nastala změna a všichni byli oblečeni do letnějšího oblečení než obvykle. Kakashi si svou masku bohužel nesundal :P
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama