Sabaku no Gaara - info

1. srpna 2008 v 19:03 | Andy-chan

Gaara je nejsilnější Shinobi ze Skryté Písečné vesnice. Má v sobě stejně jako Naruto zapečetěného démona, Gaarův se jmenuje Shukaku, jednoocasý démon. Jeho a Narutův dětský osud byl totožný. Neměl ale tolik štěstí co Naruto, který se usilovně snažil aby nezůstal zatracencem a našel si spoustu přátel. Gaarovým smyslem života se však stalo zabíjení, protože nenávist vůči lidem v něm vzbuzovala úplně jiného člověka, než byl.
Jeho schopností je ovládat písek a díky démonovi, který mu poskytuje automatický písečný štít, je nazýván ninjou s ultimátní a neprolomitelnou obranou. To ovšem způsobuje, že Gaara téměř nemůže používat Taijutsu (boj na blízko). Na zádech neustále nosí tykev plnou písku. Písek v tykvi je násáklý krví lidí, které zabil a navíc je vylepšen pomocí chakry. Samotná tykev je také vytvořena z písku. Gaara je schopen ovládat libovolný písek v jeho okolí, dokonce z minerálů v zemi i vytvářet další, ale písek v tykvi se mu ovládá nejlépe.
Jeho jedinou žijící rodinou je sestra Temari a bratr Kankurou. Všichni tři jsou potomky Čtvrtého Kazekageho (vůdce skryté Písečné).
Gaaru jako malého špunta trénoval jeho otec, ale vychovával ho jeho strýc Yashamaru. Šest let měla Gaarova rodina i celá Písečná vesnice z Gaary strach a vyhýbali se mu. Gaara tedy věřil, že jediný, kdo ho má rád, je právě jeho strýc. Avšak když bylo Gaarovi šest, tak jeho otec Kazekage nařídil Yashamarovi, aby malého Gaaru zabil. Důvodem tohoto činu bylo to, že si jeho otec myslel, že Gaara je nepodařený experiment, který může ohrozit vesnici. Při pokusu o zavraždění Gaary byl Yashamaru smrtelně zraněn. Než zemřel, tak Gaarovi řekl, že ho nikdy neměl rád. I když se o to snažil, tak mu nemohl odpustit, že vzal život jeho milované sestře.
Gaarova matka nesnášela vesnici za to, že ji a jejího syna použili jako oběť pro zbraň, a proklela Gaaru za způsobenou bolest. Poté, co si Gaara uvědomil, že ho nikdo nemiloval, tak použil písek k vytvoření tetování na svém čele - 愛 (ai - "láska") jako symbol démona, který miluje jen sám sebe. Po dalších šest let se neustále Gaaru snažili zabít, všechny tyto atentáty nařídil jeho otec.
Čteme Gára.
Gaara = démon milující sám sebe
Sabaku no Gaara = Pouštní Gaara
Jeho Techniky:
Sabaku Kyuu (pouštní rakev)
Sabaku Sousou (pouštní pohřeb)
Sabakurou (pouštní vězení)
Saikou Zettai Bougyo: Shukaku no Tate (extrémně tvrdá dokonalá obrana: štít Shukaku)
Tanuki Neiri no Jutsu (technika předstíraného spánku)
Gokusamaisou (vězeňský písečný pohřeb)
Ryuusa Bakuryuu (vodopád pohyblivého písku)
Suna no Yoroi (písečné brnění)
Suna Bunshin (písečný klon)
Suna Shigure (písečný déšť)
Suna no Tate (písečný šťít)
Suna Shuriken (písečný shuriken)
Daisan no Me (třetí oko)
Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa (uvolnění větru: obrovské protržení nekonečného mraku písku)
Sabaku Taisou (císařský pouštní pohřeb)
Sabaku Fuyuu (pouštní zavěšení)
Suna Raishin (hromový bůh písku)
Zdroj:
Konoha.cz - taktéž jako u Kakashiho jsem na základě textu z Konohy napsala info podle sebe, takže v žádném případě prosím nevydávejte za své.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama