Zvučná čtyřka

2. srpna 2008 v 17:33 |  Zvučná
Zvučná čtyřka se nazývá tým čtyř velmi silných ninjů ze skryté Zvučné vesnice. Patří sem Sakon-Ukon (dvojčata sdílející jedno tělo), Tayuya, Kidoumaru a Jiroubou. Tyto ninji si vybral sám Orochimaru a dělají speciálně pro něj.
Všichni členové mají od Orochimara Prokletou pečeť, která po aktivaci znásobí jejich sílu a chakru, takže jsou velice silní. Někteří tito členové se sem dostali podle genetických rysů, například Sakon s Ukonem díky možnosti sloučit se v jedno tělo. U Kidoumara možná hrálo roli šest rukou. Tayuya byla asi přijata, protože je velice inteligentní, silná a umí pracovat se zvukem. Občas dost hrubá. U Jirouboua asi zapracovala fyzická síla.
Byla to velice silná skupina, ale ne zase tak zkušená jako Akatsuki, s těmi by se nemohli vůbec měřit - ani se svou prokletou pečetí. Dokázal to souboj, kdy bojovali se Shinobi ze Skryté Listové (Jiroubou vs Chouji, Kidoumaru vs Neji, Tayuya vs Shikamaru a Sakon a Ukon vs Kiba).Ti by je sice bez pomoci Písečného týmu nikdy neporazili, ale přece jen to dokazuje, že Zvučná čtyřka zas tak silná nebyla.
http://kingkakashi.blog.jeuxvideo.com/images/gd/1139573801.jpg

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama