Zvuční Geninové

7. srpna 2008 v 13:05 | Andy-chan |  Zvučná
Setkáváme se s nimi při Chuuninské zkoušce v Lese Smrti.

Dosu Kinuta:
Je ze svého týmu fyzicky nejsilnější a nejinteligentnější. Dosu neustále soupeří s Abumi Zakem, dokonce mu nebyl ochoten pomoci, když mu Sasuke chtěl zlomit paže.
Dosu má pomocí operace speciálně upravené paže, které se nazývají "zvukové". Dokáže jimi na krátkou dobu ochromit část nepřítelova těla. Je velmi silný. Dosu zemřel v "boji" proti Gaarovi - chtěl nastoupit proti Sasukemu, a tak se vydal ke Gaarovi, aby ho porazil. Místo boje ho Gaara smetl jednou ohromnou vlnou písku. Zemřel ve 14-ti letech.
http://naruto-kun.ru/wp-content/uploads/2007/11/dosu.jpg

Abumi Zaku:
Abumi Zaku je velmi arogantní a pyšný. Vyrůstal jako sirotek, měl proto velmi těžké dětství.
Zaku má díky operaci upravené paže, ze kterých vlastně pramení jeho síla. Díky nim dokáže nepříteli odtrhnout část masa přímo z těla nebo dokonce zničit kámen.
Zaku je také velmi tvrdohlavý, nikdy se nechce vzdát, a to ani ve chvíli, kdy mu hrozí vážné zranění nebo i smrt. Nevzdá se tedy nikdy, což mnozí považují spíše za odvahu.
Abumi Zaku
Kin Tsuchi:
Kin Tsuchi je ženská ninja (kunoichi). O Kin Tsuchi toho moc známo není. Nesnáší Sakuřinu ješitnost starání se o vlasy. Útočí pomocí jehel, na nichž jsou přivázány rolničky, které při házení cinkají. Díky vzniklému zvuku může provádět genjutsu techniky.
Shikamaru ji porazil v předzápase před 2. kolem Chuuninské zkoušky pomocí Kagemane no Jutsu. Nakonec ji zradil Orochimaru a použil ji jako jednu z obětí na přivolání Prvního a Druhého Hokageho.
Kin Tsuchi

Zdroj: Konoha.cz, moje hlava a obrázky z Googlu :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama